Kunstist, tervendamisest, energiatest, spirituaalsusest ja idamaade maailma(käsitluse)st

See leht on valminud peamiselt jagamise eesmärgil – mida olen õppinud, teada saanud ja kogenud, aga ka oma lõbuks teinud.

Jagada soovin peamiselt oma kolme kirge: reisimist ja maailma avastamist, tervendamiskunsti ja arusaamisi ning loomingut oma lihtsal harjutajatasemel. Kõike, mis on tehtud enda rõõmuks või vajadusest. Kui pliiatsi võib kätte võtta igavusehetkel, siis tervist paneb taga ajama enamasti mõistmine, et vanamoodi enam edasi ei saa. Mu hinge ei pane aga miski rohkem laulma ja elusolemist tundma kui mööda uut ja põnevat teed kõndimine, kasvõi puruväsinult, ning kogu ümbritseva ilu sisse ahmimine, olgu siis tegemist meistriklassi väärilise arhitektuuriga või meie planeedi imepärase loodusega.


Reisipäevik

Iseenda taasleidmise teekonnal tuleb maailmas käia ka muid põnevaid radu.

Jagan siin uudistamisi ja avastusi minu aastapikkuselt Aasia retkelt (2019-2020) Jaapanist, Kambodžast, Taist, Laosest, Malaisiast ja Taiwanist.

Pisut ka USAst ja edaspidi ehk isegi muudest kohtadest.

Loe edasi …

Viimased postitused:

Kunst ja käeharjutused

Armastan joonistada, värvide mängu, end unustades, pliiats käes, öötundideni millegi kallal töötada. Looming paneb elama ja pole vahet, kas tegemist paberi ja pliiatsi, kanga, söe või hoopis digimaailmaga. Alati on põnev midagi uut proovida ja katsetada, erinevaid tehnikaid ja tükke kombineerida.

Või lihtsalt võtta kunsti kui teraapiat – öeldakse ju, et igasugune loominguga tegelemine on omaette meditatsioon, mis aitab meid argimaailmast välja tuua ja millegi suuremaga ühendada.

Rohkem siin …


Tervenemise teerada

Reiki

… sooja, maagilise universumi jõuga sain tuttavaks aastal 2019. Õrn energeetiline puudutus, mis viib meid tervendavale teekonnale täis erinevaid sensatsioone, mil võime kogeda energiavoogu, tunda soojust ja külmavärinaid, näha kinnisilmi valgust ja värve, läbi mille jagame oma keharakkudele uusi juhiseid, kuidas nad saavad meid tervena hoida. Reiki, nagu ka muud tervenduskunstid, ei ole tervendaja poolt terveks tegemine, vaid keha “keeles” kõnelemine, kui me ise seda enam ei oska.

Loe edasi …

Õhtukaart (tulekul)

Mul on viimaste aastate jooksul kogunenud nii mõnigi taro- ja oraaklikaardipakk, mis suurema osa ajast lihtsalt riiulil seisavad. Mõtlesin, et miks mitte tõmmata iga päev (või siis, kui meelde tuleb) üks kaart ning harjutada intuitiivset tõlgendamist. Raamatuid ja juhiseid oskab lugeda ju igaüks või kaardi tähendust guugeldada, aga hoopis põnevam on saada individuaalseid sõnumeid, mida ehk kellelgi just nüüd ja praegu vaja läheb!

Ajatud, õhtused, küünlavalgusest tulnud soojad universumi sõnumid.


Kes või mis on Nommo?

etEesti