Broneeri kaugseanss

Võta ühendust ja anna teada sulle sobivast ajast! Palun pane tähele, et see ei kinnita sinu broneeringut – kirjutan (või helistan) sulle ja lepime täpselt kokku, millal ja kui kaua!

Energiavahetuseks oled teretulnud tegema annetuse – vali ise summa nullist kuni… kuidas ise arvad! (0 EUR – … EUR)

Kui soovid osaleda tasuta tutvumiseansil, siis palun täpsusta seda registreerimisel. See kestab 30 minutit ning pole sugugi mõeldud vaid neile, kellel puudub reikiga varasem kokkupuude. Usun, et igal reiki praktiseerijal on oma nn käejälg, oma eripära ja tunnetus – seega uus kogemus alati! Ja võib-olla oled käinud kellegi juures kohapeal, kuid pole kogenud kaugreikit? Proovi järgi!

Kogemused on siiani olnud väga positiivsed, aga igalt inimeselt on ju midagi juurde õppida. Aitame üksteist 🙂

Kaugreiki toimimiseks on vajalik, et tean sinu asukohta (riik või linn), sinu täisnime ja milline sa välja näed (filtriteta ja retšeerimata foto). Küsin neid sulle vastates kindlasti 🙂 Seda kõike selleks, et teaksin, kellele täpselt reikit saata, muul eesmärgil ma seda infot ei kasuta! Palun pea ka silmas, et hetkel ma ei võta vastu soove teha reikit kolmandatele isikutele (näiteks lapsele, vanemale sugulasele või kingituseks sõbrale vms) – selleks on kindlasti vajalik nende isiklik nõusolek ja vaba tahe seansil osalemiseks!

Loe enne broneerimist ka kindlasti, mida reiki kaugseansi eel võiks teada ja mis teistel öelda on olnud, kui sa seda juba teinud pole 🙂

etEesti