Portree

Portreejoonistused on mu absoluutsed lemmikud. Püüd õigesti tabada näoilmet on minu jaoks piisav väljakutse, mida ma ei pea niivõrd tüütuks, nagu seda võib näiteks olla linnapildi lõputute detailide lihvimine. Võib-olla kunagi võtan ka selle ette!

Digikäeharjutused iseendaga. (2022)
Autoportree võõraste sulgedega. Pliiats, A3, 2019
Vanaema

Kingitus emale (valmimisetappides). Vanaema Meeri Eleonore. Pliiats, A3, 2019

Leidsin ahjust sütt…

Päev pärast seda, kui rõõmsalt kunstipoest kuue söepliiatsiga (“Charcoal”) koju tulin, otsustasin ahjust tuha välja võtta. Ja ennäe – tuha sees peitsid end söetükid, mida lihtsalt jõllitama jäin. Mõeldud – tehtud.

Dan Vasc, muide, on YouTube’is alustanud ja seal siiani tegutsev (sihipäraselt plaadilepinguvaba) Brasiiliast pärit heavy metal/metal laulja, kelle energia, sihikindlus ja lihtsalt power on puhas inspiratsioon! Lisaks uskumatule hääleulatusele ja vokaalsele võimekusele on tal ka justkui tuhat nägu, millest mõnda ma üritan aegamööda jäädvustada. Dan mitte ainult ei laula, vaid muutub ise lauluks!

Sütega mängimine. Dan Vasc (@YouTube). Puusüsi ja valge “Charcoal” pliiats (highlights), 2022

When a humble bard…
The Silver-tongued devil and his thousand-yard stare. (Dan Vasc @YouTube). Digi (2022)
Nish. Muusa

Digi

Värv

MJ

Kipun unustama, et just see erakordne inimene/artist nimega Michael Jackson inspireeris mind 2018. a uuesti pliiatseid kätte võtma. Seekord mitte mandalate, vaid just portreede joonistamiseks. Aitäh, Michael!

Pliiats / värviline pliiats / tindipliiats, A3, 2018 – 2019

Muud tööd

Jätke vastus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

etEesti